A.R. Penck - L'esprit de l'Europe
Wessel Couzijn - Monographie reliée et guide 1960 (avec Lataster)
Nikolaas Eekman - Colin Maillard
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Dimensions | 46 x 56 cm (h x l) |
incl. cadre | 50 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 90 exemplaren |
Metten KOORNSTRA (Rotterdam 1912 - Amsterdam 1978)
graficus, schilder
Opleiding: Metten Koornstra heeft in Roterdam aan de academie voor beeldende kunsten een opleiding gevolgd.
Hij woonde en werkte in Rotterdam en Parijs en vanaf 1937 in Amsterdam.
Metten Koornstra was een graficus en kunstschilder van verstilde landschappen en figuren. Daarnaast maakte hij vele illustraties voor boeken en ontwierp hij boekomslagen. Metten Koornstra was gedurende zijn leven een bekende kunstenaar.
Exposities en prijzen:
Verschillende musea hebben werk van Metten Koonstra: Haags Gemeente museum Stedelijk museum Amsterdam Museum Boymans van Beuningen Rotterdam Rijksprentenkabinet
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. professioneel ingelijst. Glas wordt verwijderd voor transport. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-10-2021 à 20:52 |
Heure de fin | 24-10-2021 à 23:06 |