Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 exemplaren |
Metten KOORNSTRA (Rotterdam 1912 - Amsterdam 1978)
graficus, schilder
Opleiding: Metten Koornstra heeft in Roterdam aan de academie voor beeldende kunsten een opleiding gevolgd.
Hij woonde en werkte in Rotterdam en Parijs en vanaf 1937 in Amsterdam.
Metten Koornstra was een graficus en kunstschilder van verstilde landschappen en figuren. Daarnaast maakte hij vele illustraties voor boeken en ontwierp hij boekomslagen. Metten Koornstra was gedurende zijn leven een bekende kunstenaar.
Exposities en prijzen:
Verschillende musea hebben werk van Metten Koonstra: Haags Gemeente museum Stedelijk museum Amsterdam Museum Boymans van Beuningen Rotterdam Rijksprentenkabinet
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. professioneel ingelijst. Glas wordt verwijderd voor transport. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-10-2021 om 20:52 |
Eindtijd | 24-10-2021 om 23:06 |