Harry Langdon - "Angelina Jolie - Séance photo pour Vanity Fair" 2005 - signé à la main
Joop Kropff - Rue Mout (Utrecht)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 2020 |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Style | Expressionniste |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een schilderij van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957).
-Acrylverf op bisonyl-doek, opgespannen op een houten frame. De zijkanten zijn beschilderd. Geschikt om zo aan de muur te hangen.
-Gesigneerd rechtsonder.
-Afmetingen: 70 x 50 x 2,5 cm.
Herkomst: Uit een collectie werken die de kunstenaar in 2020 maakte.
Conditie: In prima staat.
Zie ook de foto’s.
-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Klik op "Vraag de verkoper".
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
État | |||||||
État | Très bon | ||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Amsterdam, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.