Jan te Wierik - Lot de 3 sérigraphies
Wilhelm Schlote - Spiralblomen – Dessin original en couleur
ARS Artigiana Deruta - Rare bol à offrandes aux motifs animaliers de 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Femme sur la terrasse
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1991 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50.5 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 33/35 |
Prachtige ets uit 1991 van Ronald Tolman. Titel: Goya. Nummer: 33/35. Afmetingen blad: H50,5 x b38 cm. Afmetingen voorstelling: H18,5 x b13,5 cm. Herkomst: collectie: ABN AMRO. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Literatuur: Ronald Tolman - sculpturen en etsen
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-10-2020 à 12:29 |
Heure de fin | 26-10-2020 à 22:50 |