Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2013 |
Technique | Sérigraphie |
Dimensions | 57 x 91 cm (h x l) |
incl. cadre | 95.5 x 127 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
État | |
État | Très bon |
Er zit een kleine beschadiging aan de lijst aan de achterzijde van de bovenrand. Deze is niet zichtbaar als je het werk ophangt. | |
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-12-2020 à 12:04 |
Heure de fin | 4-1-2021 à 19:29 |