Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 2003 |
Technique | Céramique |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Dimensions | 21 x 42 x 18 cm (h x l x p) |
Poids | 2000 grammes |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1 |
Karakteristiek driemanschap van Sjer Jacobs. Keramieken sculptuur, handgesigneerd en gedateerd (2003) aan de binnenzijde. Gewicht om en nabij de 2 kg., in zeer goede conditie.
Afmetingen: 42cm breed x 21cm hoog x 18cm diep
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 30-11-2020 à 13:37 |
Heure de fin | 3-5-2021 à 19:04 |