Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 90 |
Mooie, geometrisch abstracte compositie van Ted Felen. Zeefdruk op grijsgetint papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92), getiteld en genummerd (60/90). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 55cm x 50cm (blad), 38cm x 36cm (beeld)
The Difference between… met als subtitel Ebony and Ivory is een werk over rassendiscriminatie. De kleur van het bijna zwarte ebbenhout is een gangbaar symbool voor het zwarte ras. Zo is Ebony de titel van een Amerikaans tijdschrift dat in de jaren na WOII voor de belangen van de zwarte bevolking opkwam. Het contrasteert met het ivoorwit. Felens wens was dat het met de rassen gaat als op het toetsenbord van de piano: zwart en wit completeren elkaar en leiden tot harmonie (Disclaimer: dit allemaal in de woorden van dr. Leo Ewals, kunsthistoricus).
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-5-2022 à 16:30 |
Heure de fin | 29-8-2022 à 11:49 |