Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
*Litho van een abstracte voorstelling door de kunstenaar Theo Kuijpers.
*Beeldmaat: 42 x 60 cm. Papiermaat 63 x 83 cm.
*Van links naar rechts in potlood: 50/65 - Ravenna - Kuijpers
*Conditie van het werk is goed. Papier is in de randen buiten het beeld iets bobbelig en er is een vouw in het papier aan de onderste rand, ver buiten het beeld. Goed ingelijst met passe-partout, zal er niets meer te zien zijn van deze zaken.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-2-2018 à 12:33 |
Heure de fin | 21-9-2018 à 14:28 |