Christiaan Paul Damste - abstrakte Komposition
Fenneke van der Elst - Drei Lilien III
Herman Brood - Harzskulptur --- HEAR SEE and SEE STILLE (21 cm breit)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
*Litho van een abstracte voorstelling door de kunstenaar Theo Kuijpers.
*Beeldmaat: 42 x 60 cm. Papiermaat 63 x 83 cm.
*Van links naar rechts in potlood: 50/65 - Ravenna - Kuijpers
*Conditie van het werk is goed. Papier is in de randen buiten het beeld iets bobbelig en er is een vouw in het papier aan de onderste rand, ver buiten het beeld. Goed ingelijst met passe-partout, zal er niets meer te zien zijn van deze zaken.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 20-2-2018 um 12:33 |
Endzeit | 21-9-2018 um 14:28 |