Chaque lundi, une Vente spéciale
Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Artiste du droit d'auteur
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 75 x 89 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Karakteristieke, kleurrijke compositie van Theo Mackaay. Zeefdruk op dik papier, met stift gesigneerd, gedateerd (‘94) en genummerd (59/150). Blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting, de meesterdrukker, rechtsonder. In mint conditie.
Afmetingen: 89cm x 75cm (blad), 84cm x 70cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | État neuf | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-6-2021 à 17:24 |
Heure de fin | 17-11-2021 à 19:31 |