Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Willem de Kok, geboren te Eindhoven op 8-6-1883 en overleden te Eindhoven op 2-6-1959.
==================================================================
Hij werkte ook in Soest - Bussum-Amsterdam en Den Haag. Kreeg les aan de tekenschool in Eindhoven. En de academie in München.
Maakte studiereizen naar: Innsbruck en in Italië maakte hij stadsgezichten van: Rome-Napels- Florence etc.
Heeft ook les gehad van de decadente kunstschilder Antoon van Welie. Maakte ooit een portret van Koningin Wilhelmina.
Heeft ook bijbelse voorstellingen gemaakt en landschappen en zeegezichten.
Het schilderij heeft een gaatje aan de bovenkant, maar zie je niet meer als het schilderij gelijst is.
De gipsen ornament is gevallen en niet meer te gebruiken, daarom zonder lijst.
Schilderij op doek : 40 x 50 cm.
Linksonder gesigneerd : W. de Kok.
Verder is het schilderij in goede staat.
=========================================================================
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 3-7-2016 à 14:45 |
Heure de fin | 10-7-2016 à 14:50 |