Astrid Veldhuyzen-Koppen - Image 'Famille'
Frans Steginga - « Puissance groupée »
Jochem de Graaf - Figurines (grande œuvre)
Gerrit Rietveld - Maquette chaise rouge bleu
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Crayon |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 44 x 57.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk. Titel: Op de Rijn bij Renkum met woonschip. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H44 x b57.5 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild
État | |||||||||||
État | Bon | ||||||||||
Conditie: in goede staat. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-3-2021 à 22:41 |
Heure de fin | 8-4-2021 à 10:12 |