Metten Koornstra - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Jean Marie Bytebier - Sans titre
Floris Meydam - Vase Regina Gold : Espace
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Tekening van Willem Snitker uit 1970. Titel: Wij kregen een zoon en broertje en hij heet Merlijn. Afmetingen blad h33 x b24. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. De tekening is opgevouwen geweest voor een eerdere verzending, dus er zitten vouwen in de tekening.
ZZZW
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoek van holland, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-12-2017 à 19:31 |
Heure de fin | 29-12-2017 à 20:31 |