Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Prenten & Uitgaves

Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - Gracht te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1933
Techniek Varia
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Litho uit 1933 uitgegeven door de Vereniging tot Bevordering van Beeldende Kunsten.Gesigneerd en gedateerd in de steen rechtsonder.Beeldmaat 32,5x46,5 cm.Bladmaat 48x63 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.