Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroeg en zeldzaam expressionistisch werk
Genummerd, gesigneerd en gedateerd in potlood: 10/15, Boom in ‘t duin, AartvDobbenburgh 1923
Gemonogrammeerd in druk: AvD 23
Beeldmaat: 15 x 13,5 cm
Bladmaat: 28,5 x 28 cm
Conditie: goed
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland |