Aart van Dobbenburgh - Litho - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh - Litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1941
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen20.2 cm x 14.8 cm (h x b)
Passe-partout29.5 cm x 20.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Aart van Dobbenburgh, gesigneerd en gedateerd in potlood. Geplaatst achter eenvoudig witkartonnen passe-partout.
Verzending tussen twee plaatjes, 4,80, aangetekend 9,15

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
20.9 cm
29.5 cm
14.8 cm
20.2 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-09-2018 om 16:51
Eindtijd:12-10-2018 om 20:45
advanriel
12 okt. / 20:39
€ 30