Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) - Verkocht

Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!Abe Kuipers - Woman, hair, death ( 7 etsen in mapje) kopen? Bied vanaf 85!
  • Abe Kuipers (1918)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/10
Bijznonmder document van Abe Kuipers. Oplage 1/10 bestaat uit een serie van 7 etsen. Gesigneerd. Collecters item.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00

Abe Kuipers (1918)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
1669 verkochte items
Alle items van deze verkoper (442)
25 cm
20 cm