FA. (2)

Adriaan van 't Hoff - boerderij

Adriaan van 't Hoff - boerderij kopen? Bied vanaf 65!
Adriaan van 't Hoff - boerderij kopen? Bied vanaf 65!Adriaan van 't Hoff - boerderij kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Adriaan van 't Hoff (1893-1939)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van Adriaan van 't Hoff (1893-1939). Met potlood gesigneerd en genummerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Een werk op leeftijd, de indruk (prent is in goede staat in de witrand rondom de prent zijn wat ouderdomssporen.

Adriaan van 't Hoff (1893-1939)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
59 cm
47 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:35
Eindtijd:24-02-2022 om 21:41
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland