Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Olieverf gemaroufleerd op board uit 1953.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Boardmaat 27 x 41 cm. Door Grootens zelf gemaakte inlijsting.
Lijstmaat 32 x 46 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-1-2018 om 20:51 |
Eindtijd | 18-1-2018 om 19:51 |