Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets
Jeroen Krabbé - 'Droomdeurtjes'
Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN en HOND Handgesigneerd.
Goran Warff - Vaas Kosta Boda Crystal Collection
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1994 |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 98 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 42/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Zeefdruk zelf meet 89,5 x 62,5 cm en is opgeplakt. | |
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 7-8-2021 om 14:53 |
Eindtijd | 21-8-2021 om 22:38 |