Andre Brasilier - litho: compositie met paarden - Verkocht

Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!
  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
Passe-partout83.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. XI/XXV
Karakteristieke compositie met paarden van de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier. Nummer: E.A. XI/XXV. Afmetingen incl passepartout: H83.5 cm x b64.5 cm. Afmetingen voorstelling: H61 cm x b46 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid  kan, op aanvraag, worden gemaild
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Andre Brasilier (1929)

Frans Frans

Geplaatst door  KiewitKunst
1429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (606)
64.5 cm
83.5 cm
46 cm
61 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd3-6-2019 om 16:10
Eindtijd17-6-2019 om 20:10
Biedingen (18)