Andre Brasilier - litho: compositie met paarden - Verkocht

Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!
Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!Andre Brasilier - litho: compositie met paarden kopen? Bied vanaf 1!
  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
Passe-partout83.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. XI/XXV
Karakteristieke compositie met paarden van de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier. Nummer: E.A. XI/XXV. Afmetingen incl passepartout: H83.5 cm x b64.5 cm. Afmetingen voorstelling: H61 cm x b46 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid  kan, op aanvraag, worden gemaild

In goede staat

Andre Brasilier (1929)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (302)
64.5 cm
83.5 cm
46 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:03-06-2019 om 16:10
Eindtijd:17-06-2019 om 20:10
Biedingen (18)
GeorgePalmie
16 jun. / 20:41
€ 100
Anna82
16 jun. / 19:57
€ 90
GeorgePalmie
13 jun. / 11:20
€ 80
JvdDrift
13 jun. / 11:18
€ 70
GeorgePalmie
13 jun. / 06:27
€ 60
jethoutsma
12 jun. / 11:47
€ 50
JvdDrift
12 jun. / 11:47
€ 50
jethoutsma
12 jun. / 11:36
€ 45
JvdDrift
12 jun. / 11:36
€ 40
jethoutsma
07 jun. / 12:03
€ 35
HettyM
07 jun. / 12:03
€ 30
jethoutsma
07 jun. / 12:03
€ 25
HettyM
07 jun. / 12:03
€ 20
jethoutsma
07 jun. / 12:03
€ 15
HettyM
07 jun. / 12:03
€ 10
jethoutsma
05 jun. / 11:20
€ 5
Morris14
05 jun. / 11:20
€ 3
Morris14
04 jun. / 05:45
€ 1