Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren - Verkocht

Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!Andrei Roiter - Patatohead - laatste exemplaren kopen? Bied vanaf 1!
  • Andrei Roiter (1960)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen64 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Andrei Roiter
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Andrei Roiter  xx multiple galerie
Oplage; 300 EXEMPLAREN

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Andrei Roiter (1960)

Russisch RussischNederlands NederlandsAmerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
45 cm
64 cm