Andrei Roiter - Patatohead - Verkocht

Andrei Roiter - Patatohead kopen? Bied vanaf 25!
Prenten & Uitgaves

  • Andrei Roiter (1960)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen65 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Andrei Roiter
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Roiter bij XX multiple galerie
Ontwerp door Andrei Roiter
kunstenaarsuitgave
oplage; 300 exemplaren
lichte gebruikssporen aan de randen niet in het beeld
Binnen Nederland € 11,00

Andrei Roiter (1960)

Russisch RussischNederlands NederlandsAmerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Renee
944 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
43 cm
65 cm