Andy Warhol - Neon LED Light “BRILLO” - numbered & limited edition
1964 - 2023
Uit een genummerde editie van slechts 500 stuks wereldwijd
nr 118
Geproduceerd in samenwerking met de Andy Warhol Foundation
©/®/™ The Andy Warhol Foundation for the Visual Arts, Inc.
Met certificate of authenticity (CoA)
naar de iconische "Andy Warhol, Brillo Soap Pads Box , uit 1964".
DEZE NEONVERLICHTING IS ZEER EENVOUDIG TE INSTALLEREN!
Het is lichter en robuuster dan traditionele lichtreclames.
Sluit aan als een lamp en hang op als een schilderij.
Maat : 62 x 60 x 5,5 cm
Showroom model
in de originele verpakking
Verpakking is beschadigd MAAR neon is NIEUW
Een samenwerking met de Andy Warhol Foundation, één van Warhols meest iconische werken verlicht met moderne LED-technologie.
HANDGEMAAKTE LED-neon, met speciale aandacht en precisie gesneden en gevormd.
Een duurzaam LED-neon-werk, voorzien van LED-buizen van hoge kwaliteit om flexibiliteit te garanderen en breuk te voorkomen.
LAGE ENERGIE, LAGE WARMTE
De neonlampen verbruiken 80% minder energie dan traditionele verlichting, gebruiken geen giftige materialen en worden nooit warm.
DE PRODUCTEN ZIJN 100% VEILIG EN GEMAAKT VOOR LANGDUUR:
Ze zijn schokbestendig, waardoor u tientallen jaren plezier heeft van uw lichtreclame!
Showroom model in goede conditie
in de originele verpakking
Originele doos is iets beschadigd MAAR neon is als NIEUW
NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
THE ANDY WARHOL MUSEUM
https://stores.carnegiemuseums.org/limited-edition-led-neon-brillo/