Fraai ingelijst affiche, uitgegeven t.g.v. het verschijnen van de druk van Koningin Margrethe II van Denemarken, één van de koninginnen afgebeeld in de serie Reigning Queens.
Het affiche is door Warhol met de hand gesigneerd tijdens de expositie in Kopenhagen. Zie ook de foto's vastgeplakt op de achterzijde van de lijst.
Queen Margrethe II van Andy Warhol is een van de zestien portretten uit de Reigning Queens-serie die in 1985 werd gepubliceerd. De serie bevat vier prenten van vier koninginnen die destijds aan de macht waren: Koningin Ntombi Twala van Swaziland, Koningin Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk, Koningin Beatrix der Nederlanden en Koningin Margrethe II van Denemarken. Uitgegeven door George Mulder Fine Arts en gedrukt door Rupert Jasen Smith, New York.
Lit: FS II.344