Herman Brood - Drieluik , prachtig gelijst
Jan Harmannus Lambeck - Abstract. Modern.
Albert Mulder - Asters in bloempot
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 129/175 |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Annemiki Bok
Handgesigneerd en genummerd Oplage 175ex.
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland | ||
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 13-12-2019 om 21:47 |
Eindtijd | 21-12-2019 om 19:17 |