Prachtig werk. Gesigneerd onderaan het schilderij. Aan de achterkant vind je nog een label van een veilinghuis. Het papier heeft een watermerk en aan de zijkant (zie foto) Onderaan links nog een ronde stempel in het papier (zie foto)
Zie foto's, ze zijn deel van de beschrijving. Weerkaatsing van het licht bij het maken van de foto's.
Wegens grootte en fragiliteit enkel af te halen te Maasmechelen, vlakbij Maasmechelen village. Ook mogelijk te leveren via koerier, meerprijs afhankelijk van afstand. (enkel B & NL)
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maasmechelen, België