Anton Heyboer - Kip of haan

Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - Kip of haan kopen? Bied vanaf 425!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De kip van Anton Heyboer
Ingekleurd kip of Haan

Een Topkip

Gesigneerd linksbeneden
Afhalen of afleveren door koerier is gewrbst vanwege glasplaat, opsturen net DHL of post.nl excl lijst

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (64)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
50 cm
65 cm
40 cm
50 cm
Sluit over 12d 16u 13m 10s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:03-02-2023 om 21:08
Eindtijd:17-02-2023 om 21:02