Anton Heyboer - zonder titel maar met lijst - Verkocht

Anton Heyboer - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 34 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek

Fraaie ets, eigen druk, van  Anton Heyboer. Het werk is in goede staat, heeft een lijst en kan zo worden opgehangen aan de muur.  De lijst is niet nieuw maar van prima kwaliteit. Het werk heeft een certificaat van de weduwen Heyboer. Heyboer is één van de kunstenaars uit de vorige eeuw die die tand des tijd gaat doorstaan. Hoog niveau uit de lage landen.
Ophalen, verzenden met lijst via koerier of zonderlijst per aangetekende post.
In verband met corona kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (57)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
43 cm
53 cm
34 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 235,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 11:59
Eindtijd:06-10-2022 om 07:13
rumein
05 okt. / 18:35
€ 205