Vier vrouwen", ±1985-90 Oost Indische inkt en acryl op Hahnemühle papier met afmetingen van 79 x 108 cm. (hxbr). Keurig ingelijst in een zilverkleurige houten lijst met afmetingen van 84 x 114 cm. Aan de achterzijde voorzien van een gedateerde aantekening en handtekening van Petra Heyboer ( de vijfde vrouw). Een juweel!!
Ophalen laat Den Haag/ Scheveningen. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed
koeriersdienst