Markus Raetz - tapijt-structuur
John Martineau - “Harmony in Space” 1979 - editie 30 - handgesigneerd - genummerd
Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 44 x 34 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 12/25 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Deuk hoek links onder. Boord boven 2 plakkertjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 18-12-2022 om 7:25 |
Eindtijd | 1-1-2023 om 22:11 |