In opdracht geveild:
(6-6-1)
2 etsen, waarvan 1 in de druk gesigneerd. De andere ets zou ook van Anton Mauve moeten zijn, maar dat kan niet garanderen (niet gesigneerd).
Titel: 2 etsen
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 21cm x 14cm
Gesigneerd: In de druk (1x)
Ingelijst: Nee
Conditie: Zeer goed
De etsen zijn in zeer goede staat, alleen hebben ze een hele lichte vouw.
Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 7 euro, aangetekend of portokosten op eigen risico. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: