Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland - Verkocht

Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland kopen? Bied vanaf 50!
Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland kopen? Bied vanaf 50!Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland kopen? Bied vanaf 50!Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland kopen? Bied vanaf 50!Anton Smeerdijk - C1643-2, Brouwersvaart te 's Graveland kopen? Bied vanaf 50!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen10.5 cm x 15 cm (h x b)
Lijst17 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C1643-2
Kunstenaar: Anton Smeerdijk, Brouwersvaart 's-Graveland
olie op board, gesigneerd lo,
lijstmaat: 21 x 17 cm / boardmaat: 10,5 x 15 cm
staat schilderij: redelijk, oppervlaktevuiling door de tijd
staat lijst:  lichte slijtschade en oppervlaktevuiling door de tijd

U kunt dit werk ophalen bij ons in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, kunt u contact met ons opnemen
ConditieRedelijk

staat schilderij: redelijk, oppervlaktevuiling door de tijd staat lijst: lichte slijtschade en oppervlaktevuiling door de tijd

Anton Smeerdijk (1885-1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
21 cm
17 cm
15 cm
10.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:15-03-2019 om 13:20
Eindtijd:29-03-2019 om 19:35
AdrianusO
16 mrt. / 17:12
€ 50