Anton Smeerdijk - C4674-3 - Boerderij aan het water - Verkocht

Anton Smeerdijk - C4674-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 125!
Anton Smeerdijk - C4674-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 125!Anton Smeerdijk - C4674-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 125!Anton Smeerdijk - C4674-3 - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 125!
  • Anton Smeerdijk (1885-1965)
DragerMarouflé
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4674-3, Anton Smeerdijk, Boerderij aan het water, maroufle - gemaroufleerd op karton (olieverf), rechtsonder gesigneerd, paneelmaat 33.5 x 23.5 cm, lijstmaat 40 x 30 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Schilderij bevat vergeelde vernis, oppervlaktevuil, karton onder het doek is iets gaan bobbelen langs bovenzijde, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Anton Smeerdijk (1885-1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
30 cm
40 cm
23.5 cm
33.5 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2020 om 11:27
Eindtijd:13-08-2020 om 10:40
gaitwesselink
12 aug. / 17:09
€ 100