Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede - Verkocht

Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Ingekleurde krijttekening Anton Vrede kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Vrede (1953)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Krijttekening ingekleurd van Anton Vrede. Eenvoudige lijst. Helaas vouw over het papier. Dit is waarschijnlijk goeddeels te verhelpen. Heldere afbeelding.
ConditieRedelijk
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Werkhoven, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

ObjectlocatieWerkhoven,  Nederland
Starttijd5-1-2022 om 14:44
Eindtijd19-1-2022 om 21:52
Biedingen (14)