Anton Vrede - Joha Lama - Verkocht

Anton Vrede - Joha Lama kopen? Bied vanaf 1!
Anton Vrede - Joha Lama kopen? Bied vanaf 1!Anton Vrede - Joha Lama kopen? Bied vanaf 1!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/50
Gesigneerde en genummerde zeefdrukvan Anton Vrede uit 1992 in perfecte staat. Formaat 56 x 76 cm. Afgedrukt in een oplage van 50 exemplaren is dit nummer 24. De zeefdruk kan worden opgehaald bij  galerie  Rotor de schatkamer van Gorcum of  aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 13:44
Eindtijd:04-10-2022 om 21:18
Biedingen (4)
Sigx
03 okt. / 23:51
€ 10
JohannavanDijk
02 okt. / 07:45
€ 5
Sigx
30 sep. / 22:44
€ 3
paradijsje
27 sep. / 14:08
€ 1