Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde - Verkocht

Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!
Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!Anton Vrede - Litho, Stepping out - Ingelijst, Hoge waarde kopen? Bied vanaf 19!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
Lijst79 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/40
Titel: Stepping out
Jaartal: 1995
Afmetingen lijst: 79 cm x 96 cm (blad: 56 cm x 76 cm)
Oplage: 16/40
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst, bovenrand van de lijst zit los/omhoog gebogen (zie foto)
Conditie: In zeer goede staat.
Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Anton Vrede (1953)

NederlandsNederlandsCuraçaoseCuraçaoseAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
96 cm
79 cm
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2022 om 12:40
Eindtijd:29-10-2022 om 22:28
Anja25
28 okt. / 16:11
€ 19