Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Zeefdruk van Ardy Strüwer.
In goede staat
Bij de zeefdruk komen een handgeschreven brief en foto van Strüwer.
Gesigneerd rechtsonder, getiteld en voorzien van oplagenrs. 7/175
Ook gemerkt met atelierstempel
Bladmaten 24x32 cm
Beeldmaten 20x28 cm
Authenticiteit volledig gegarandeerd.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland | ||
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 24-8-2018 om 14:02 |
Eindtijd | 6-9-2018 om 19:52 |