Klaas Gubbels - zeefdruk: tafel - 2019
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977
Auguste Étienne François Mayer - COUP DE VENT
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleurhoutsnede door Arie Zonneveld.
Voorstelling van een bruine beuk.
Gelijst, zichtmaat 16x11, lijstmaat 30x24
Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'AZ'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 24-2-2015 om 20:37 |
Eindtijd | 3-3-2015 om 20:37 |