Arie Zonneveld, Korenberk, Kleurhoutsnede

Arie Zonneveld, Korenberk, Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Arie Zonneveld, Korenberk, Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!Arie Zonneveld, Korenberk, Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Arie Zonneveld (1905-1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Zelden geziene kleurenhoutsnede door Arie Zonneveld.

Voorstelling van een korenberk in landschap.

Gelijst, beeldmaat 16x11,5, lijstmaat 30x24

Let wel, beschadiging in papier (zie foto's), reparabel.

Gesigneerd r.o. 'Arie Zonneveld', l.o. annotatie 'kleurhanddruk'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:23-03-2014 om 16:02
Eindtijd:30-03-2014 om 17:02

10391
27 mrt. / 19:26
€ 50