Arien Winkel - Arien Winkel - Concert part 1 - Verkocht

Arien Winkel - Concert part 1 kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

  • Arien Winkel (1944)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Mooi werk van de Enkhuizer kunstenaar Arien Winkel.

Arien gebruikt pastel, spuitbus en acryl door elkaar. Arien werkt wel op doek als op papier. Dit schitterende kunstwerk is gemaakt op dik 200 grams papier.

De afmeting van het werk is circa 65 x 50 cm en handgesigneerd op voorzijde

Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.

Starttijd17-5-2014 om 19:38
Eindtijd27-5-2014 om 19:38
Biedingen (6)