Ciano Siewert - Aquarel - 1976
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
SIMON MARIS
ART DECO DAME MET VEER
OLIEVERF OP LINNEN
niet gesigneerd
HERKOMST ; SOTHEBY 1998
DIT SCHILDERIJ IS VERMELD OP WIKIPEDIA BIJ SIMON MARIS
gekaderd in fraaie lijst
Grote meesters als Simon Maris hebben de toekomst
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Starttijd | 15-9-2015 om 19:45 |
Eindtijd | 27-9-2015 om 19:45 |