Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd

Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!
Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!
  • Barbara Bloom (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOplage van slechts 40 !!!
Barbara Bloom ~ 2x set "GIFTS"
2015

GIFTS 1
"Eight Giftwrap Papers in a Linen Box"
Luxueus uitgevoerde Limited edition BOX
Oplage slechts 40
met hierin :
8x rol kunst~inpak~papier
per vel 56 x 100 cm
Elk motief in 2 exemplaren, is 16 vellen.

En het special edition boek “Gifts”
met de hand gesigneerd en genummerd (26/40)
op certificaat door Barbara Bloom

Deze bijzondere Limited Edition
zit in een prachtige met groen linnen gestoffeerde box
Maat 58 x 21.5 x 13 cm

Winkelwaarde van deze box : 1.000 Euro

GIFTS 2
Ingelijste gesigneerde print van Barbara Bloom
Lijst 33x43 cm
Ook hierbij het special edition boek “Gifts” met een tekst van Susan Tallman.

Special edition Boek GIFTS (bij beide sets)
16 x 24 cm
112 pagina`s
hardcover

»Gifts«, van de New Yorkse conceptuele kunstenaar Barbara Bloom, onderzoekt de aard van geschenken in termen van verpakking, bedekken en onthullen, vreugde en vrijgevigheid.
Kan de verpakking het geschenk zijn?”, vraagt Bloom haar lezers……….
Bloom's werk is internationaal getoond, onder andere op de Biënnale van Venetië en het Museum of Modern Art, New York.

Nieuw
zie svp foto`s
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 44,00

Starttijd21-1-2024 om 13:09
Eindtijd4-2-2024 om 21:38
Openingsbod € 390
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland