Litho van Bengt Lindström met de titel: 'Two figures'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Bengt Lindström Titel: Two figures Periode: 1945-1999 Techniek: Litho Oplage: 81/250 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Niet ingelijst Afmeting blad(HxB): 54 x 74 cm Conditie werk: Zeer goed Referentie: ZK300864
Goed
Het blad is wat verkleurd
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 20,00