In opdracht geveild:
(28-28-1)
Mooie ets van Benno Helder (Bennoh). Op handgeschept papier.
Titel: Composities.
Jaartal: 1979
Afmetingen: 50cm x 70cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 69/190
Herkomst: Uitgebracht bij Prent 190
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Dit werk kan verzonden worden in een koker, kosten 10 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: