Bert Grotjohann - Gemengde techniek op doek, Byzantijns landschap VI - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Bert Grotjohann - Gemengde techniek op doek, Byzantijns landschap VI - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Bert Grotjohann - Gemengde techniek op doek, Byzantijns landschap VI - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Bert Grotjohann - Gemengde techniek op doek, Byzantijns landschap VI - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Bert Grotjohann - Gemengde techniek op doek, Byzantijns landschap VI - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Bert Grotjohann (1939)
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
Lijst83 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Bert Grotjohann heeft een achtergrond als graficus. In zijn schilderijen zien wij dit terugkomen door zijn zoektocht naar een wisselwerking tussen oppervlak en lijn (in al zijn facetten). Dit komt tot uiting door de grote vlakken, die worden onderbroken, en afgewisseld door dunnen lijnen in de voorstelling. Grotjohann's grafische vormgeving is altijd een bepalend en krachtig element gebleven in diens werkwijze, wat bijdraagt aan het eigen karakter van zijn schilderkunst.

Hier en daar zeer minimale vlekjes op het doek.

Bert Grotjohann (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46805 verkochte items
Alle items van deze verkoper (674)
106 cm
83 cm
100 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 12:34
Eindtijd:14-12-2020 om 19:56
Biedingen (12)
takamine
14 dec. / 19:50
€ 70
Roland88
14 dec. / 15:44
€ 60
duif
13 dec. / 22:37
€ 50
qunsd
12 dec. / 14:28
€ 45
peterfi
11 dec. / 12:55
€ 40
WoutE
11 dec. / 12:55
€ 35
WoutE
11 dec. / 11:26
€ 20
hopjans
10 dec. / 14:51
€ 15
duif
10 dec. / 14:51
€ 10
hopjans
10 dec. / 14:51
€ 5
duif
09 dec. / 00:22
€ 3
nelleke1958
08 dec. / 16:31
€ 1