Geabstraheerd figuratief werk van Bert van Kol, vormgever, docent, schilder en graficus. Dit is nummer 23 uit een oplage van 150. Het beeldformaat is 46 cm hoog en 36,5 cm breed.
Goed
Drager van papier op karton.
Het papierformaat is aangepast vanwege schade aan de randen als gevolg van het verwijderen van een (oud) passe-partout. Daarvan zal, wanneer het werk opnieuw is ingelijst, niets meer te zien zijn.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 40,00