Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Schilder : Carel Ferdinand Lampe (1889-1956);
Titel/Voorstelling : "stilleven met fruit en gemberpotje";
Datering : 1910-1930;
Medium / Techniek : olieverf op doek;
Afmeting : 34,5 x 43 cm;
Gesigneerd : rechtsonder;
Conditie : goed.
Lampe heeft vooral in en rond Arnhem geschilderd.
Ontleend aan RKD-archief:
Literatuur:
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam zuidoost, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam Zuidoost, Nederland |
Starttijd | 29-1-2017 om 14:44 |
Eindtijd | 5-2-2017 om 20:44 |