Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - De Markt te Veules in Normandie - Verkocht

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - De Markt te Veules in Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - De Markt te Veules in Normandie kopen? Bied vanaf 40!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - De Markt te Veules in Normandie kopen? Bied vanaf 40!Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - De Markt te Veules in Normandie kopen? Bied vanaf 40!
  • Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1919
Techniek Ets
Drager Papier
Stijl Realistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 10 x 16.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooie ets van  Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande  van  De Markt te Veules in Normandie
afm papier 36 x 27 cm

Zeer mooie ets
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00