Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 46 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A. |
Conditie | |
Conditie | Goed |
in goede staat | |
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 25-1-2022 om 22:09 |
Eindtijd | 8-2-2022 om 11:00 |